enteresan.com LogoYumurtadan Esinlenilmiş Tasarım

Form, birbirinden bağımsız üç ürüne uyan genel bir tasarım bunlar; yumurta saat, yumurta kesici ve tuz biber seti.
Yumurtadan Esinlenilmiş Tasarım

Yumurtayı kaynatın kesin ve tuz ile karabiber katarak yiyin, işte Form'un niteliği bu, tasarım eski siyah beyaz bir yumurta resminden esinlenilerek ortaya çıkmış.Tasarımcu Charles Jop açıklıyor: ''Aslında bu Hans Finsler tarafından çekilmiş siyah beyaz bir yumurta resmiydi.Motif yumurta, yandan aydınlatma, düz ve mükemmel bir şekilde yuvarlak, duyguları okşayıcı, geçici bir gölge.Bu gölge Form serisine dönüştü, biçim ve boyut tamamen özdeş ancak her bir ürün yüzeyindeki işaretler sayesinde diğerlerinden ayrılıyor.Her biri yüzeyde, işleviyle ilgili ipucu veren kendi karakterine sahip.Bence Form'un kullanımı mutfağa bir çeşit eğlence katacaktır.''

Tasarımcı: Charles Job [ Üretici: Normann Copenhagen ]

Yumurtadan Esinlenilmiş Tasarım

Yumurtadan Esinlenilmiş Tasarım

Yumurtadan Esinlenilmiş Tasarım

Yumurtadan Esinlenilmiş Tasarım

Yumurtadan Esinlenilmiş Tasarım

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.