enteresan.com LogoYüzünde 16 Adet Kaşık Taşıyor

9 yaşındaki çocuk yüzünde 16 kaşık tutarak Guinness Rekorlar kitabında yerini aldı...
Yüzünde 16 Adet Kaşık Taşıyor

16. kaşığı da burnunun ucuna yerleştirdikten sonra Joe Allison, başarısını kayıtlara geçirmek için acele etti ve bunu başardı. 9 yaşında bir Dünya rekorunun sahibi oldu.
Eski dünya rekorunu 1 kaşık fazlayla geçen Allison, bu başarısından sonra bununla ilgili bir sırrı olmadığını kendisinin de bilmediği bir şekilde kaşıkların yüzüne yapıştığını söyledi.
Bu, benim çok kolay bir iş ve bir gün 17. Kaşığı da yüzüme yerleştireceğimi biliyorum ama biraz bekleyip büyümem lazım ki alnımda 17. Kaşığı koyacak yer açılsın. diyor.
Joe bu yeteneğini, 2 yıl önce kuzeni burna kaşık yapıştırma ile ilgili meydan okuduğunda fark etmiş.
Yüzme öğretmeni olan annesi oğlunun dünyada kimsenin yapamadığı bir işi yapması nedeniyle Joe ile gurur duyuyormuş. Ve eklemiş: Bu rekor hep daha genç insanlar tarafından kırılıyor. Sanırım bunun nedeni ciltlerinin daha yağlı olması. Joe nun yüzü terli olduğu zaman kaşıklar çok daha iyi yapışıyor ama yüzünü yıkamadan gitmesine izin vermiyorum.
Bir önceki rekor 16 yaşındaki Tim Johnston a aitti. 28 Mayıs 2004 te Tim, 15 paslanmaz çelik kaşığı, Kaliforniya Havens Lisesi nde 30 saniye tutarak bu rekora sahip olmuştu.
Guinness Rekorlar Kitabına göre Tim, kulaklarına birer tane, yanaklarına 2 şer tane, çenesine 3 tane, dudaklarına 2 tane, burnuna bir tane ve alnına 3 tane kaşık yapıştırarak bu rekoru kazanmıştı.
Bir Guiness temsilcisi, Joe nun rekor girişimlerinin fotoğraflarının ve filminin, rekor resmiyet kazanmadan inceleneceğini söyledi.

Yüzünde 16 Adet Kaşık Taşıyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.