enteresan.com LogoYüzünde 16 Adet Kaşık Taşıyor

9 yaşındaki çocuk yüzünde 16 kaşık tutarak Guinness Rekorlar kitabında yerini aldı...
Yüzünde 16 Adet Kaşık Taşıyor

16. kaşığı da burnunun ucuna yerleştirdikten sonra Joe Allison, başarısını kayıtlara geçirmek için acele etti ve bunu başardı. 9 yaşında bir Dünya rekorunun sahibi oldu.
Eski dünya rekorunu 1 kaşık fazlayla geçen Allison, bu başarısından sonra bununla ilgili bir sırrı olmadığını kendisinin de bilmediği bir şekilde kaşıkların yüzüne yapıştığını söyledi.
Bu, benim çok kolay bir iş ve bir gün 17. Kaşığı da yüzüme yerleştireceğimi biliyorum ama biraz bekleyip büyümem lazım ki alnımda 17. Kaşığı koyacak yer açılsın. diyor.
Joe bu yeteneğini, 2 yıl önce kuzeni burna kaşık yapıştırma ile ilgili meydan okuduğunda fark etmiş.
Yüzme öğretmeni olan annesi oğlunun dünyada kimsenin yapamadığı bir işi yapması nedeniyle Joe ile gurur duyuyormuş. Ve eklemiş: Bu rekor hep daha genç insanlar tarafından kırılıyor. Sanırım bunun nedeni ciltlerinin daha yağlı olması. Joe nun yüzü terli olduğu zaman kaşıklar çok daha iyi yapışıyor ama yüzünü yıkamadan gitmesine izin vermiyorum.
Bir önceki rekor 16 yaşındaki Tim Johnston a aitti. 28 Mayıs 2004 te Tim, 15 paslanmaz çelik kaşığı, Kaliforniya Havens Lisesi nde 30 saniye tutarak bu rekora sahip olmuştu.
Guinness Rekorlar Kitabına göre Tim, kulaklarına birer tane, yanaklarına 2 şer tane, çenesine 3 tane, dudaklarına 2 tane, burnuna bir tane ve alnına 3 tane kaşık yapıştırarak bu rekoru kazanmıştı.
Bir Guiness temsilcisi, Joe nun rekor girişimlerinin fotoğraflarının ve filminin, rekor resmiyet kazanmadan inceleneceğini söyledi.

Yüzünde 16 Adet Kaşık Taşıyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.