Sizin İçin Seçtiğimiz Resimler

Meyvesinde Bulunan Alkol ile Hayvanları Sarhoş Edebilen Ağaç: Marula

Doğa'da bilmediğimiz o kadar farklı bilgi var ki... İşte onlardan bir tanesi.. Alkol içeren meyvelerini yiyen hayvanları sarhoş edebilen ağaç olan Marula ile tanıştırmak istiyoruz sizleri... İşte Marula hakkındaki ilginç bilgiler...

Çocukların Ülkelerinin Gelir Seviyelerine Göre Sahip Oldukları Oyuncakların Gösterildiği Etkileyici Proje

Dünya üzerindeki çocukların oynadığı oyuncaklar, bize çocukların yaşadıkları ülkelere ve gelir düzeylerine göre ne denli değişiklik gösterebileceğini gösteriyor ve zaman zaman içimizi sızlatıyor.. İşte gelir düzeylerine göre çocukların sahip oldukları oyuncaklar..

Çocukluğumuzun Ressam Bob Amcası Gerçek Mesleği ile Şaşırtıyor!

TRT'de yayınlanan resim programında gülümseyen güneşler, mutlu ağaçlar çizip çocukluğumuzu güzelleştiren ressam Bob Ross'un gerçek mesleği duyanları çok şaşırtıyor. İşte ayrıntılar:

15 Saniyeden Fazla Bakarsanız Aklınızı Yitirebileceğiniz 14 Görsel

Ne kadar uzun bakarsanız o kadar sinir bozucu olan birbirinden farklı 14 görseli sizin için galerimizde bir araya getirdik. İleri butonuna tıklayın.

Demiryolu Kar Küreyicileri

Hiç kar altında kalan raylar nasıl açılır merak ettiniz mi? Yoğun kar yağışları yaşandığında hep trafiğin nasıl tıkandığı, köy yollarına ulaşılamadığı şeklinde arabalarla ilgili haberler yapılır. Karada giden diğer bir araç olan tren aklımıza hiç gelmez. Peki yollar kardan etkileniyor da raylara bir şey olmuyor mu? Tabii ki kar yüzünden tren yolları kapanabiliyor ama bunu önlemek için "tuzlama" yapılamıyor. Bunun yerine kar altında kalan rayları açmak için ilginç ve farklı görünümde lokomotifler kullanılıyor.

Şaşırtan Bir Fotoğraf ve Bir Hikaye: Köşeye Sıkışmış Olan Matadora Saldırmayan Sadece Bağıran Boğa

Bu şaşırtan fotoğraf Matador Torero Alvaro Munera için bir şeylerin sonu olsa da bu fotoğraf oldukça ilginç bir hikayeye sahip. İşte şaşırtan detaylar...