Çok Tıklanan Resimler

Yükseklik Korkusu Olmayanların 34 Fotoğrafı

Lunaparktaki uçaklara bile binemeyenlere selam olsun! Sizin için hazırladığımız bu galerideki bu 34 korkusuz ve cesur insan yükseklik korkusu ne demek bilmiyorlar ve bize uzaktan da olsa adrenalin hissini yaşatıyorlar.

Müthiş Bir Zamanlama İle Çekilmiş 10 Fotoğraf

Hep insanların hem de hayvanların en ilginç ve komik zamanlarda çekilmiş, birbirinden eğlenceli ve etkileyici fotoğrafları sizlerle.

Los Angeles’taki Bu Muhteşem Evlerin Gerçek Olduklarına İnanamayacaksınız

Walden Otoyolu’nun oldukça popüler bir noktasında konuşlanmış olan Cadı Evi (The Witch’s House) Los Angeles’ta çokça bulunan masal evlerinin en süslü olanlarından bir tanesi. Bu eğlenceli mimari stil, yamuk çatıları, yuvarlanmış ya da sivri bırakılmış saçakları, uyumsuz kapıları ve pencereleri ve genel bakımsız görüntüsüyle diğerlerinden rahatlıkla ayrılır ve Hollywood’daki film sektörünün şahlanması ve ortaçağ mimarisine olan yaygın bir hayranlık sonucunda 1920 ve 30’larda Los Angeles’ta oldukça popüler hale gelmiştir. “Masal evi tarzı evleri 1920’lerde yaygın olan diğer belli bir dönem estetiğini yansıtan mimarideki evlerden ayıran üç temel karakteristik özellik vardır,” diye yazmış Storybook Style: America’s Whimsical Homes of the 1920s (Masal Evi Stili: Amerika’nın 1920’lerdeki Tuhaf Evleri) kitabının yazarı Arrol Gellner, “son derece plastik ve genellikle karikatürümsü biçimde ortaçağdaki mimariyi yeniden yorumlamaları, antik görünümü vermek için kullanılan yapay materyaller ve ayrıca son olarak da tam olarak tanımlanamasa da ‘tuhaf’ görünüm olarak da bilinen karakteristik özelliğe sahip olmaları. 

Ünlülerin Fotoğraflarına Kendisi Dahil Eden Gencin Fotoğrafları

Hayran olduğu ünlü insanların fotoğraflarına kendisini photoshopla dahil eden genç, komik fotoğraflara imza attı. Esprili gencin ünlülerle birleştirilmiş ve photoshop her şeye kadir dedirten birbirinden keyifli fotoğraflar sizlerle.

İlginç Kafalar Tarafından Tasarlanmış Enteresan Fikirlerle Dolu Kıyafetler

Bakınca oldukça şaşıracağınız, özellikle gençler arasında hızla yayılacak birbirinden ilginç giysileri sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Sizce en ilginci hangisi?

Berbat Bir Gün Geçirdiğinizi Düşünüyorsanız Bu İnsanlar Size Kendinizi Daha İyi Hissettirecekler

Bazı günler tüm kainat size karşıymış gibi hissedersiniz. Yaptığınız hiç bir şey iyi sonuçlanmıyormuş ve bu sonsuza kadar böyle devam edecekmiş gibi gelebilir. Böyle bir gün geçirmekteyseniz endişelenmeyin, çünkü modunuzu yükseltmek için buradayız! 

Bu Listedeki 8 İnsanın X-Men Üyeleri Değil De Gerçek İnsanlar Olduklarına İnanamayacaksınız

İçinde yaşadığımız bu muazzam gezegeni milyarlarca başka insanla paylaşıyoruz. Bu nedenle günlük olarak de farklı etnik gruplardan, ırklardan, renklerden insanlar görebilmemiz mümkün. Ve doğrusunu söylemek gerekirse çeşitlilik her şeyi daha da ilginç kıldığından başka türlüsünü de istemezdik. 

Dünyanın En Şaşırtıcı ve Yaratıcı Bankları

Şehirlerin genel görüntüsünü değiştiren dünyanın en yaratıcı banklarını ve oturma yerlerini sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Doğum İzlerini Yaratıcı Dövmelere Çevirdiler

Doğum izlerini birbirinden yaratıcı dövmeler ile birleştirdiler ve bakın ortaya ne kadar ilginç ve hoş görüntü çıktı. 

Türkiye Kardan Adam Yapıyor

Hafta sonu ülkemizin bir çok bölgesinde kar yağınca hepberaber kardanadam yaptık, İşte en ilginç kardanadam çalışmaları.

28 İlginç fotoğraf

Sosyal medyada dolaşan en ilginç fotoğrafları sizler için derledik. İyi eğlenceler.

El ve Ayaklara Yapılmış Küçük Dövmeler

El ve ayaklar için küçük dövme modelleri hazırladığımız bir galeride toplandı! Hem kadın hem de erkek dövme severler boyun, el, kol, bacak ve ayak bileğine yaptırdıkları dövmeleri fotoğraflamışlar.