Yeni Resimler

Günlük Hayatta Olmazsa Olmaz Dediğimiz 12 Hayat Kurtaran İsveç İcadı

Günlük hayatımızda çok işimize yarayan ve hayatımızı kolaylaştıran icatların pek çoğu İsveç icadı! Sizin için hayatımızın vazgeçilmezi olan İsveç icatlarını galerimizde paylaşıyoruz.

Yıldırım Çarpmasının İzlerini Vücutlarında Hayat Boyu Taşıyacak Olan 19 İnsan

Bir insanın üstüne yıldırım düştüğü zaman farklı travma belirtileri görülür, aynı bir kurşun yarası gibi yıldırım da girdiği ve çıktığı yerde yara izlerine yol açar. İşte yıldırım çarpması sonucu vücudunda iz oluşan insanların hayret verici görüntüler.

Birlikte Olduğunuz Erkeğin 'Mükemmel Erkek' Olduğunu Anlamanın 10 Basit Yolu

Birlikte olduğunuz erkek doğru erkek mi ya da sizin için "mükemmel erkek" mi? Bunu anlamanın 10 basit yolunu sizin için galerimizde bir bir açıkladık. Haydi başlıyoruz!

Osmanlı Döneminde Yaşanmış 10 Enteresan Olay

Sizin için Osmanlı Döneminde yaşanmış olan oldukça enteresan tarihi olayları galerimizde paylaşıyoruz. İçlerinden bazılarına bir hayli şaşıracak, genel kültürünüze pek çok bilgi katacaksınız. Bizden söylemesi!

Boşanma Avukatının Açıkladığı Gelmiş Geçmiş En Saçma 14 Boşanma Sebebi

Günümüzde sık sık görülen boşanmaların bazen öyle sebepleri oluyor ki, duyanları oldukça şaşırtıyor. İşte boşanma avukatlarının açıkladığı gelmiş geçmiş en saçma 14 boşanma sebebi!

Kadınların Dış Görünüş Dışında Erkekte Çekici Bulduğu 20 Şey

Kadınlar için erkekte en önemli şey tabi ki dış görünüş değil! İşte kadınların dış görünüşün dışında erkekte çekici bulduğu 20 şey!

Birce Akalay'ın Her Göreni Şok Edecek Seneler İçindeki Büyük Değişimi

Televizyon dünyasının sevilen oyuncularından biri olan Birce Akalay'ın Güzellik Yarışması yıllarından günümüze kadar olan estetik müdahaleler ile şekillenen şaşırtan değişimini sizin için galerimizde paylaşıyoruz. İşte o değişimin adım adım fotoğrafları...

Neresine Estetik Yaptıracağını Şaşırmış Kişilerin Yaptırdığı 9 İnanılması Güç Estetik Operasyon

Son yıllarda toplumda artan "mükemmel görünme" isteği sebebiyle oldukça sık görülen estetik operasyonlara daha önce duymadığınız tuhaf estetikler eklendi. İşte burun, göğüs, yağ aldırma gibi estetik operasyonlardan sonra piyasaya çıkan oldukça acayip yeni estetik operasyonlar!

Ünlü Psikologun İlişkiler Hakkında Yazdığı Mektuptan Alınan 19 Altın Tavsiye

Dünyaca ünlü psikolog ve yazar Gerald Rogers'ın ilişkiler üzerine yazdığı mektuptan alınan 19 altın değerindeki tavsiyeyi sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Bu tavsiyelere dikkat!

Üzerinden Yıllar Geçse de Asla Unutulmayan 40 Değerli Çocukluk Anısı

Çocukluğunu özellikle 80 ve 90'larda yaşayanların kendilerini daha yakın hissedecekleri, çocukluğumuza dair birbirinden kıymetli ve harika çocukluk anılarını sizin için galerimizde bir araya topladık. Siz en çok hangilerini severdiniz?

Duygusallar Bir Adım Öne Çıksın! Sizi Çok Etkileyecek 16 Yerli ve Yabancı Film

Film tarihinin gelmiş geçmiş en duygusal ve etkileyici yerli ve yabancı filmlerini IMDB puanları ve konuları ile birlikte galerimizde paylaşıyoruz. Sizin içlerinden en beğendiğiniz film hangisi?

National Geographic’in Plastik Atıklara Dikkat Çektiği Sayısından Şok Eden 21 Fotoğraf

National Geographic bu sayısında plastik atıklar konusunda duyarlılığı arttırmak için bir kampanya hazırladı ve görenleri tam anlamıysa sarsan fotoğraflar yayınladı. İşte plastik atıkların dünyamıza ve birlikte yaşadığımız hayvanlara yaptıkları...

Japonların Başka Gezegenden Geldiğini Gösteren 30 Tuhaf Şey

Japonların dünyadaki diğer milletlerden ne kadar farklı olduğunu kanıtlayan, Japonya'da olan birbirinden acayip şeyleri sizin için galerimizde topladık.

Kuşlara Yaşam Alanı Yaratmak İçin Kuş Yuvası Şeklinde Kiremit Üreten Çorumlu Üretici

Çorumlu üretici kuşlara daha fazla yaşam alanı sağlayabilmek için "kuş yuvası" şeklinde kiremitler üreterek bir ilke imza attı. İşte kuş yuvalı kiremitlerin ilginç serüveni...

25 Benzersiz Fotoğraf ile Sosyal Medyanın Yeni Fenomenleri: “Instagram Sevgilileri”

Avustralyalı iki arkadaş Facebook‘ta ve Instagram‘da “Boyfriends of Instagram” diye hesap açıp sosyal medya hesaplarındaki havalı fotoğrafların perde arkasındaki sevgilileri düşündüğünü belirterek onları bir bir yayınlamaya başlamış. İşte o eğlenceli “Boyfriends of Instagram” paylaşımları...

Evinizde Yapacağınız 15 Basit Şeyle Gelen Misafire Havalı Görünebilirsiniz: İşte O İpuçları!

Evinize misafir gelecek ama sizin evi baştan sona tamamen köşe bucak temizleyip, ufak dekorasyon detaylarıyla uğraşacak kadar zamanınız yok.. O zaman sizin için derlediğimiz bu 15 basit tavsiyeyle evinizi havalı gösterme paylaşımını mutlaka okuyun. Haydi başlıyoruz!

Unutamadığınız Eski Sevgiliyle Yolda Karşılaştığında Koşup Sarılmak Gibi 15 Maddeyle Soba

Sobalı evde yaşayanlar veya hayatının büyük bir kısmını geçirenlerin hissedeceği, yolda eski sevgiliyle karşılaşıp koşarak ona sarılmak isteme hissini birebir yansıtan şahane soba temalı hikayeleri sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Sizin sobayla ilgili aklınızda kalan anılar nelerdi?

Şu An 30'lu Yaşlarda Olanların Kesinlikle Unutamadığı Efsane Çizgi Film: Beverly Hills Teens

Şimdilerde yaşı 30 civarında olan kişilerin eskiden bayılarak izlediği, ilk olarak 1987'de yayınlanan efsane çizgi film Beverly Hills Teens'deki karakterleri tek tek hatırlamaya ne dersiniz? Siz hangi karakteri daha çok severdiniz?

En Yakın Arkadaşının Çektiği, Amy Winehouse’un Hiçbir Yerde Yayınlanmayan Fotoğrafları

2011 yılında aramızdan ayrılan dünyaca ünlü şarkıcı Amy Winehouse'un yakın arkadaşı fotoğrafçı Blake Wood'un çektiği ve basında yer almamış 150 fotoğrafı bir kitapta bir araya getirdi. İşte bu fotoğrafların içinden seçtiğimiz hiçbir yerde yayınlanmayan Amy Winehouse fotoğrafları.

İnsanların Eskiden Bebeklere Yaptığı Çok Tuhaf 15 Şey

Eski zamanlarda ama eski dediysek de 1100'ler falan değil. 1930'lar civarında insanların bebeklere bakış açısı oldukça tuhafmış. İşte eskiden insanların bebeklere karşı yaptıkları birbirinden acayip şeyler.

Gördüğü Herkese Sarılan Dünyanın En Sıcakkanlı Köpeği: Loubie

Sokakta gördüğü herkese sarılıp onları kucaklayan dünyanın en minnoş ve sıcakkanlı köpeği Loubie ile tanışın. Sarılmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu bize bir kez daha hatırlatan tatlı köpeğin hikayesini galerimizde paylaşıyoruz.

Kadın Olarak Rahatça Yaşanabilecek En İyi 21 Ülke

US News & World Report tarafından gerçekleştirilmiş olan kadınların en rahat hissettikleri yerler 2018 sıralamasında liderliği bakın hangi ülke aldı. Sizce listede Türkiye var mı?

Trabzon’da Bu Proje ile Her Okula Barınaktan Bir Köpek Veriliyor!

Çocuklara hayvan sevgisini aşılamak adına Trabzon'da barınaktan her okula bir köpeğin verileceği muhteşem bir proje başlatıldı. İşte bu değerli proje ile ilgili umut veren ayrıntılar.

Kargaların Hayvanlar Aleminin Belalısı Olduğunun Kanıtı Olan 24 Kare

Kargalar insanlar tarafından çok fazla sevilmez, peki hayvanlar arasında nasıl bir şöhreti vardır kargaların? İşte hayvanlar aleminde kargaların marifetleri ve kargalar ile ilgili oldukça şaşırtıcı bilgiler...

Ne Demişler: “Şeytan Ayrıntıda Gizlidir” - Bu Karelerdeki Ayrıntılara Dikkat!

Boşuna dememişler “Şeytan Ayrıntıda Gizlidir” diye. İşte gayet normal gibi görünen fotoğraflarda saklanmış birbirinden şaşırtıcı detaylar! Siz hepsini ilk bakışta bulabilir misiniz?

Neden Kaşığa Şeker ve Su Koyup Bahçeye Bırakmalısınız? Sebebi Hepimizi İlgilendiriyor

Bir yemek kaşığına şekerli su koyarak bu kaşığı bahçeye bırakmalısınız. Nedeni aslında hepimiz için çok önemli İşte önemli ayrıntılar.

Kredi Kartı Dolandırıcılığına Karşı Dikkat Etmeniz Gereken Durumlar

Kredi kartı dolandırıcılı son zamanlarda iyice artmış durumda. Peki kredi kartı dolandırıcılığına karşı nasıl önlemler alınabilir ve neler yapılabilir? İşte POS cihazları ile bilmeniz gereken önemli ayrıntılar.

Erkeklerin Kadınlardan Daha Az Yaşamasının 25 Absürt Nedeni

Yapılan araştırmalara göre, erkekler kadınlara oranla daha az yaşıyorlar. Bunun sebebi olarak gösterebileceğimiz 25 absürt nedeni galerimizde paylaşıyoruz. Erkekler lütfen biraz daha düşünceli ve mantıklı olun!

Aldıkları Kamyonu 25 Bin Dolara Eşsiz Bir Eve Çeviren Çiftin Müthiş Evi

25 bin dolar ödeyip satın aldıkları kamyonun içini yenileyip muhteşem bir eve çeviren çiftin kamyonun içinde yaptıklarına ve müthiş ayrıntılara inanmakta güçlük çekeceksiniz! İşte kamyonun son hali!

Sahibinin Hayatını Kurtarabilmek İçin Kendini Feda Eden Kahraman Köpek Todd

Köpeklerin biz insanlara olan sevgisinin tarifi yok.. İşte Todd isimli sevimli bir köpeğin sahibinin hayatını kurtarabilmek için kendini feda ettiği inanılmaz hikaye...