Yeni Resimler

Hayalleri Süsleyen Birbirinden Şahane 24 Ağaç Ev

Başta çocukların olmak üzere, pek çok kişinin de hayali olan, başımızı alıp gidip sığınabileceğimiz doğa içinde bir ağaç ev tasarımlarını hayata geçiren kişilerin yaptığı şahane ağaç evleri sizin için galerimizde derledik.

Tam Bir Modern Zaman İşkencesi Olan Sütyenin Pabucunu Dama Atacak Tasarım: Bralet!

Kadınların tüm gün boyunca kullanmak zorunda oldukları modern zaman işkencesi sütyenlere rakip geliyor. İşte son zamanlarda iyiden iyiye moda olacağa benzeyen birbirinden farklı ve şık bralet tasarımları...

Sizi Çok Şaşırtacak Yeni Nesil Giysiler

Bakınca oldukça şaşıracağınız, özellikle gençler arasında hızla yayılacak birbirinden ilginç giysileri sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Sizce en ilginci hangisi?

Modern Toplumun Karanlık Yüzünü Yansıtan 20 İllustrasyon

Igor Morski adlı fotoğraf sanatçısı, modern dünyanın tatsız tarafına ayna tutuyor ve bize yansıtıyor. İşte modern toplumun karanlık yüzünü anlatan 20 illüstrasyon!

Bakanların Kafasını Karıştıracak 19 İlginç Fotoğraf Çalışması

Monica Carvalho isimli yetenekli sanatçı Photoshop programı ile şimdiye kadar görmeye alışık olmadığımız birbirinden ilginç çalışmalar ortaya çıkarmış. İşte o etkileyici çalışmalar serisi. Kafa karıştırıcı ve dahi zihin bulandırıcı 19 fotomontaj çalışması

Moda Noa Raviv ile Yeni Bir Boyut Kazanıyor!

Moda tasarımcısı Noa Raviv plastikten ortaya çıkardığı o kadar zarif tasarımlarla sunuyor ki görenler çok şaşırıyor! 3D yazıcı ile yapılan bu kıyafetler hem çok ilginç hem de gayet estetik. İşte Noa Raviv'in ilginç tasarımları!

Hem Düşündürecek Hem Güldürecek Şahane Karikatürler

Pek çok farklı konuda, oldukça yetenekli çizerlerin yaptığı birbirinden etkileyici ve keyifli karikatürleri sizin için galerimizde bir araya getirdik. Haydi eğlenmeye başlıyoruz!

Hayatımızdaki Bukalemunlar: Bir Şeylerle Kamufle Olanları Gösteren İlginç Kareler

Etrafındaki objeler ile tesadüfen kamufle olmuş ve bu nedenle oldukça sıra dışı bir görüntü veren "bukalemun" lakaplı insanların birbirinden ilginç fotoğrafları galerimizde!

Yemek Yerken Başınıza Gelebilecek En Kötü Şeylerin Sıralandığı O Anlar

Yemekle ilgili başınıza gelebilecek en can sıkıcı şeyleri görüntüleyen şanssız kişilerin başına gelenleri sizin için galerimizde paylaşıyoruz. İşte o anlar!

Yedikleri Şeyin Hakkını Verdiklerini Sanan Kişilerin Şaheserleri

Bir yerken adeta o yemeğin canını acıta, yedikleri yemeğin hakkını veremeyen insanların fotoğraflarını sizin için galerimizde paylaşıyoruz. İşte o göz acıtan görüntüler!

Öğrenci Evindeki Gençlerin Yaptığı 17 Yemek ve Verdikleri Kahkaha Garantili Cevaplar

Öğrenci evlerinde bazen yanmış bir patatese, bazen de dibi tutmuş bir pilava talim eden öğrencilerin ortaya çıkardıkları kendi yemeklerine yaptıkları yorumları okuyunca çok güleceksiniz!

Gülmeye Hazır Olun: En Efsane Yeni Gelin Paylaşımları

Yeni gelinlerin sosyal medyada bitmek bilmeyen enerjileriyle paylaştıkları birbirinden şaşırtıcı ve bir o kadar da tuhaf paylaşımları sizin için derledik. Siz ne diyorsunuz bu gelinler hakkında? :)

Hayatlarının En Şanslı Günlerini Yaşayan İnsanlar

Hayatlarındaki en şanslı günlerden birini yaşayan ve herkese nasip olmayan şeylerle karşılaşan insanların paylaştığı fotoğrafları sizin için galerimizde derledik. İşte o ilginç fotoğraflar!

65 Ayrı Hava Yolu Şirketiyle 400 Defa Uçan Gence Göre: En İyi Uçak Yemekleri

Nik Loukas, nam-ı değer "uçak yemekleri uzmanı" Avusturyalı genç, 4 yıl içinde tam 400 kere 65 farklı hava yoluyla uçuyor ve en beğendiği uçak yemeklerini fotoğraflayıp yorumluyor. İşte ona göre dünyanın en iyi uçak yemekleri!

Size Küçük Dilinizi Yutturacak Kadar İlginç ve Tuhaf İcatlar

Görünce inanamayacağınız, birbirinden tuhaf ve ilginç ama ilginç olduğu kadar işe yarayan icatları sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o şaşırtıcı icatlar!

Kilo Verebilmek İçin 382 Gün Bir Şey Yemeden Hayatta Kalan Adamın Şaşırtan Öyküsü

Uzmanlar kilo vermek için aç kalmanın ne kadar zararlı ve hatta ölümcül olduğunu bas bas duyursalar da biz sizinle yıllar önce gerçekleşen ilginç bir olayı paylaşmak istiyoruz. 27 yaşındaki genç bir adam tam 382 gün hiçbir şey yemeden hayatta kaldı. İşte Angus Barbieri'nin şok eden "diyeti". Siz bunu "Asla" denemeyin!

Japonya'daki Hastanede Doğum Yapan Kadının Paylaştığı Şok Eden Hastane Yemekleri

"Hastane yemeği" deyince aklınıza ne geliyor aşağı yukarı tahmin edebiliyoruz. Ama Japonya'daki bir hastanede doğum yapan bir kadının paylaştığı o şok eden Japonya hastane yemeklerinden sonra kafanızdaki o imaj tamamen silinecek! İşte herkesi şaşırtan hastane yemekleri!

Günlük Hayatımızdaki Sorunları Bir Bir Çözecek Muhteşem Buluşlar

Günlük hayatımızda karşılaştığımız sorunlara çözüm getiren, son zamanların en iyi buluşlarını sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Peki siz en çok hangi buluşu beğendiniz?

Mutfakta Yerden Tasarruf Ettirip Kalbinizi Fethedecek Mutfak Ürünleri

Özellikle mutfağı küçük olanların çok daha fazla işine yarayacak, yer tasarrufu sağlayan birbirinden kullanışlı ve şık mutfak ürünlerini ve pratik fikirleri sizin için galerimizde bir araya topladık!

Zeki Kafalardan Çıktığı Çok Belli Olan 18 Müthiş Buluş

Günlük hayatta karşılaştığı sorunları, zekası sayesinde çözüp birbirinden ilginç ve kullanışlı çözümler üreten kişilerin şaşırtıcı tasarımlarını ve buluşlarını sizin için galerimizde derledik.

Görüşmelerde İyi İzlenim Bırakmak İçin Püf Noktaları

Hem ikili ilişkilerdeki görüşmelerde, hem de iş görüşmelerinde karşınızdaki üzerinde iyi bir izlenim bırakmanız için uygulamanız gereken püf noktalarını sizin için galerimizde derledik.

Dağınık Mutfak Kalmasın: Mutfakları Düzenlemeye Yardımcı 14 Müthiş Mutfak Ürünü

Mutfaktaki dağınıklığa bir son verecek ve mutfağınızı düzenleyecek birbirinden dahiyane mutfak ürünlerini sizin için galerimizde bir araya getirdik. İşte o harika mutfak aletleri!

Görenleri Çok Şaşırtacak ve Sevindirecek Dahiyane Buluşlar

Teknolojinin ilerlemesiyle hayatımızı daha da kolaylaştıran buluşlar bizlerle buluşmaya devam ediyor. İşte sizi hem sevindirecek hem de şaşırtacak şahane buluşlar!

Mutfakta Dağınıklığı Sona Erdirecek Akıllı ve Düşünceli Mutfak Ürünleri

Sizi düşünen ve mutfaktaki iş yükünüzü azaltacak birbirinden akıllı ve kullanışlı mutfak aletlerini sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o harika mutfak ürünleri!

Sizi Çook Eskilere Götürecek Çocukluğumuzun Efsane Ürün Paketleri

Sizi çocukluğunuza götürmeye geldik! Özellikle 80'lerde ve 90'larda oldukça fazla tükettiğimiz nostaljik ürün ambalajlarını sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Kedi Aşıkları İçin Farklı ve Şahane Kedili Mutfak Ürünleri

Kedi tutkunları buraya! Kedi aşkınızı kullandığınız mutfak ürünlerine de yansıtacak, kedi temalı birbirinden kullanışlı ve tatlı kedili mutfak eşyalarını sizin için seçtik.

Dünya Devi Markaların Piyasa Sürdükleri Gözleri Kocaman Açtıracak İlk Ürünleri

Tüm dünyada tanınan dev markaların, dünyaca ün kazanmadan önce piyasa sundukları ilk ürünlerini görünce küçük dilinizi yutabilirsiniz, bizden söylemesi! İşte dev markaların şaşırtan ilk ürünleri!

Her Birinin Uzun Uzun Havasını Atacağınız Yeni Nesil 13 Mutfak Ürünü

Mutfakta en büyük yardımcılarınız arasına girecek, işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak kullanışlı ve becerikli yeni nesil mutfak ürünlerini sizin için galerimizde paylaşıyoruz.

Mucize Yöntem: Beyaz Çamaşırları Sakız Gibi Yapmak İçin 2 Aspirin Yeter!

Beyaz çamaşırları aynı reklamlarda dedikleri gibi "ilk günkü kadar beyaz" yapmak ve aynı zamanda leke çıkarmak için sunulan diğer yöntemleri unutun. Biz size çok basit ve etkili bir yöntem veriyoruz: Sadece 2 aspirin! İşte şaşırtan beyazlık ve leke çıkarma detayları!

Simetri Hastaları Bakmasın: Normal Seyrinden Çıkmış Şeylerin Fotoğrafları

Mükemmeliyete önem veren simetri hastalarını tam anlamıyla uyuz edecek farklı fotoğrafları sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Ne olurdu hepsi olduğu kareye uysaydı?