Yeni Resimler

Işık Saçan İlginç Canlılar

Ken Ohki isimli Japon gezgin, hemen hemen hepimizin facebook’ta, twitter’da şurda burda gördüğü o muhteşem mavi ışık saçılan plaj fotoğrafındaki canlıları yakından tanıma fırsatı bulmuş. İşte “Dünyada böyle şeyler de oluyor, ama sadece bahar aylarında. Işık saçan kalamarlar, Toyoma Bay, Japonya” başlığı altında çektiği fotoğraflar.. Işık saçılırken fotoğrafları çekebilmeniz için yanınızda özel lensler getirmeniz gerekiyor diye belirtmiş fotoğrafçı. Akıllı telefonlar ile bu anı yakalamak pek mümkün değilmiş belirtelim. Mart – Mayıs aralığında gece yarıları bu olayı görebilme şansınız en yüksek olduğu dönemler.

İnternetin derinliklerinde aradık taradık ve sizler için keyifli bir o kadar da ilginç 16 fotoğraf çıkarttık.

Birbirinden ilginç fotoğraflarda cebi olmadan akıllı telefonu ile bisiklete binen kızın akıl dolu çözümünü, kabadayı boğayı, ayakların beş çayı keyfini, çapkın Gulliver ile diğer ilginç fotoğrafları galerimizde bulabilirsiniz.

Albüm Kapaklarının Cuk Diye Oturduğu 22 Fotoğraf

Müzik dünyasının sanatçılarının albüm kapaklarındaki fotoğraflar ile birleştirilen ve 'cuk diye oturdu' diyebileceğimiz fotoğrafları sizin için galeri resimlerinde derledik. 

İkiye Ayrılan 28 Eşyanın Şaşırtıcı Görüntüsü

Halihazırda her gün kullandığımız araba, diş macunu tüpü, araba, kask, fotokopi makinesi gibi eşyaları ikiye ayırıp bir kesit aldığınızda nasıl göründüğünü merak ettiniz mi? Sizin için hazırladığımız galerideki görseller tıklayarak, resimlerin altında tüm bu eşyaların ve daha fazlasının yarısına ayırınca nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Tüm Objeleri Mükemmel Dizen Adam

Adam Hillman adlı mükemmeliyetçi sanatçı, nesneleri renklerine ve boylarına göre öyle bir düzenliyor ki görenler hem hayran oluyor hem de şaşıp kalıyor! Sanatçının 'düzen takıntısı var' dedirten ama baktıkça daha çok bakmak isteyeceğiniz birbirinden güzel 24 obje düzenlemesini galeri görsellerine bakarak görebilirsiniz.

25 Mükemmeliyetçi Satıcı Eseri

Bazı insanlar mükemmeliyetçi ve simetri hastası olurlar. İşte bu market çalışanları da aynen böyle simetri takıntısı olan kişiler. Kitaplardan, bibere, sebze reyonundan içeceklere kadar neredeyse tüm markette inanılmaz bir düzen ve renk ahengi söz konusu. Bu içinizi açacak düzgün ve uyumlu market fotoğraflarını görmek için galeri görsellerinize tıklamanız yeterli.

Sınıfı Sinemaya Çeviren Oğuzcan Öğretmen Öğrencilerine Bilet Hazırlayıp Mısır Patlatıyor

Hep yaptığı işi severek yapan güzel öğretmenleri sizinle buluşturmaya çalışıyoruz. İşte onlardan biri: Oğuzcan Öğretmen. Şırnak'ta öğretmenlik yapan Oğuzcan Şimşek öğrencilerini sinemaya götüremediği için sinemayı onların ayağına getirdi. İşte umut veren ayrıntılar.

Yıllarca Fırıncılık Yaptıktan Sonra 53 Yaşında Tıp Fakültesini Bitiren Mustafa Ercüment Alat

Kimi zaman bazı hayaller için çok geç olduğunu düşünüp onu yapmaktan vazgeçeriz. İşte bunun büyük bir yanlış olduğunu kanıtlayan, hayallerinden hiç vazgeçmeyen biri var karşımızda: Yıllarca fırıncılık yaptıktan sonra 53 yaşında Tıp Fakültesini bitiren Mustafa Ercüment Alat. İşte onun ilham veren öyküsü..

3 Yaşındaki Oğlunu Kaybeden Acılı Babadan Tüm Anne-Babalara 10 Tavsiye

Richard Pringle isimli baba 2016 yılında 3 yaşındaki oğlunu ne yazık ki beyin kanaması sonucu kaybetti ve bu acı deneyimi sonrası ‘Oğlumu kaybettikten sonra öğrendiğim 10 önemli şey’ isminde bir yazı yayınladı. İşte acılı babadan tüm ebeveynlere 10 önemli tavsiye!

Ne Harika Bir Öğretmen: Gebze'deki Sınıfını Kendi Olanaklarıyla Bir Masal Ülkesine Çeviren Mehmet Bilgin

İşini çok severek yapan öğretmenleri sizinle buluşturmaya devam ediyoruz. İşte onlardan biri olan ve sınıfını tamamen kendi olanaklarıyla adeta bir masal sınıfına çeviren Mehmet Bilgin!

İzleyen Çiftleri Ayıran Şov: Yalnızca 2 Soru Sordu 17 Bin Çiftin Ayrılmasına Sebep Oldu

Daniel Sloss isimli İskoçyalı komedyen şimdiye kadar yapılmayan bir şovla herkesi şok ediyor. Ünlü komedyen kendisini izleyen çiftlere bir soru sordu ve bu soru sonrasında tam 400 çift ayrıldı! Peki neymiş bu hayati soru? İşte ilginç detaylar!

Harika fotoğraflar çekmek için fikirler

Harika fotoğraf çekme teknikleri sayesinde güzel fotoğraf çekme konusunda daha da usta hale geleceksiniz!