Yeni Resimler

Bir Bakanın Tekrar Bakacağı, İçinde Huzurlu Hissedeceğiniz 27 Nefis Balkon Tasarım Fikri

Yaşadığınız yer de bir balkon varsa, sesimize kulak verin! Sizin için seçtiğimiz birbirinden huzur dolu ve dekoratif balkon tasarım fikirlerini yazın bir kenara ve siz de kendi balkonlarınızı bir huzur ve keyif dolu bir yaşam alanına çevirin!

Altın Stetoskoplu Boyalı Saçlı Kiloların Düşmanı: Dr. Nowzaradan ve Hayat Öyküsü

Onu bir televizyon kanalında yayınlanan bir programda aşırı kilolu insanlara inanılmaz kilolar verdiren, boyalı saçlı tatlı sert doktor olarak tanıdık. İşte "Ağır Yaşamlar" programının altın stetoskoplu doktoru Dr. Younan Nowzaradan!

Garip Bir Hayat... En İlginç Magazin Figürlerinden Bir Tanesi Seren Serengil'in Film Gibi Geçmişi!

Magazin dünyasında yıllardır tanıdığımız Seren Serengil'in diğer ünlülere pek de benzemeyen tuhaf hikayesini sizin için galerimizde bir araya getirdik. İşte Seren Serengil'in şaşırtıcı geçmişi ve tüm yaşadıkları!

Okuduğumuz Derslerden Daha Eğitici Olan Nadir Çizgi Filmlerden Biri: Vücudumuzu Tanıyalım

Bize okulda bize öğretilenlerden çok daha fazla şey öğreten "Vücudumuzu Tanıyalım" isimli çizgi filmi hatırlıyor musunuz? İşte o efsane çizgi film ve bize öğrettikleri!

Dikkat! Başka Şeylere Dönüşmemeleri İçin Haftada En Az Bir Kez Temizlemeniz Gereken 12 Eşya!

Gündelik hayatta kullandığınız bu eşyaların tamamen başka eşyalara dönüşmesini istemiyorsanız, onları haftada en az bir kere belki de daha fazla temizlemelisiniz! Peki nedir bu eşyalar ve her birini ne kadar zamanda bir temizlemek gerekiyor? İşte yanıtı!

Meme, Burun ve Daha Niceleri! İşte Ünlülerin Kendilerini Emanet Ettikleri Alanlarında Uzman Estetik Doktorları

Ünlülerin size başarılı ve doğal gelen yerlerinde yapılan estetik operasyonları hangi estetik cerrahları yapıyor diye merak edenler için ünlülerin estetik cerrahlarını galerimizde derledik. İşte sanat dünyasında çok ünlü olan o estetik cerrahların isimleri!

Her Derde Deva Bir Şey: Muz Kabuğunu Yararlı Bir Şekilde Kullanmanın 7 Değişik Yolu

Muz tükettikten sonra muz kabuklarını çöpe mi atıyorsunuz? Haberimizi okuduktan sonra bunu kesinlikle yapmayacaksınız!! İşte muz kabuklarının 7 şahane faydası!

Güzelleşeyim Derken Evdeki Bulgurdan Olan Estetik Mağduru 25 Ünlü İsim

Bazı ünlü isimler elindekiyle yetinmeyip daha güzel olmak istediler ama elindeki bulgurdan olarak çok daha kötü bir sonuçla karşılaşıyorlar! İşte o estetik mağduru ünlü isimlerin önceki ve sonraki halleri!

Türk Ünlülerin Adlarını Duyduğumuz An Şak Diye Kafamızda Yankılanan 15 İmza Cümlesi

Türk medya dünyasından tanıdığımız ve söyledikleri sözlerle özdeşleşen ünlülerin isimlerini sizin için galerimizde derledik. İşte o ünlü sözleri!

Şahane Bir Arşiv: Yeni Dönem Türk Sinemasının En Sevilen ve Komik 21 Filmi

Son dönemlerde bizi en çok duygulandırıp güldüren, birbirinden komik ve güzel Türk filmini sizin için galerimizde derledik. İşte sizin için şahane bir Yerli Film arşivi! Haydi başlıyoruz!

İnsan İlişkilerini ve Tabiatını Etkileyici Bir Şekilde Anlatan Psikolojik Kavram: Kirpi İkilemi

Ne onunla ne de onsuz olmuyor mu? O zaman size oldukça anlamlı gelecek psikolojik bir kavramdan söz edeceğiz. İşte ilginç "Kirpi İkilemi"!

Bakınca Gözlerinizi Alamayacağınız, Küçük Dokunuşlarla Nefis Yerlere Dönüşen 41 Muhteşem Balkon!

Gördüğünüz zaman içinizi mutlulukla kaplayacak, ufak dokunuşlarla büyük sonuçlar elde edilmiş, birbirinden renkli ve güzel tasarıma sahip balkonu sizin için galerimizde derledik. Haydi! Siz de bu müthiş balkon tasarımlarına bakın ve balkonunuz varsa, ufak dokunuşlarla onu ruhunuzu rahatlatma noktası haline getirin!

Okurken Sizi Çok Şaşırtacak, Doğru Olduklarına İnanmakta Zorlanacağınız 15 Gerçek

Okuduğunuzda sizi çok şaşırtacak birbirinden ilginç gerçekleri sizin için galerimizde bir araya getirdik. İşte o şaşkınlık yaratacak 15 bilgi!

Yıpratıcı Bir Diyet Yapmadan Kilo Vermenizi Sağlayacak, Bilimsel Olarak Kanıtlanan 7 Yöntem

Bazen diyet yapsanız da yıllarca yaptığınız bazı alışkanlıkları bırakmadan kilo veremezsiniz. İşte bilimsel olarak açıklanmış, kilo vermeye yardımcı olacak 7 yöntem!

Mükemmel Aşkın Ufak Anlarda Saklandığını Anlatan İçinizi Sıcacık Yapacak 35 Çizim

Koreli sanatçı Puuung mükemmel aşık nasıl bir şey olduğunu çizmeye devam ediyor ve kalplerimizi ısıtıyor. İşte sanatçının mükemmel aşkın tarifini yaptığı birbirinden etkileyici çalışmalar.

Kadın ve Erkek Gömleklerinin Düğmeleri Ayrı Yerlerde, Peki Ama Niçin?

Kadın ve erkek gömleklerindeki düğmelere dikkat ettiniz mi? Bu düğmeler ikisinde de aynı yerlerde değil, aksine farklı yerlerde. İşte nedeni!

Bundan Tam 15 Sene Önce Gerçekleştiğini Hatırladığınızda Vay Be Dedirtecek En Bomba Magazin Olayı

Zaman hızla geçip gidiyor.. Bundan tam 15 yıl önce magazin gündemine bomba gibi düşen olayları sizin için derledik. Hepsi gerçekten "vay be" diyeceğiniz cinsten yani oldukça şaşırtıcı. İşte o bomba magazin haberleri!

Gereksiz Bir Magazin Haberi Yerine Doğadaki Mucizeleri Merak Edenlerin Görünce Hayran Kalacağı 19 Müthiş Görüntü

Gereksiz bir magazin haberi yerine, doğanın mucizelerini görmek isteyen insanların, gördüklerinde hayran olacakları birbirinden şahane görüntüleri sizin için galerimizde derledik.

Bir Zamanlar Magazin Gündeminde Yaşanmış Olan "Vay Anam Neler Olmuş!" Dedirtecek 13 Olay

Yıllar önce magazin gündeminde yaşandığına inanamayacağınız, "vay anam vay" dedirtecek birbirinden enteresan olayları sizin için galerimizde bir araya topladık.

Aşkın Yaşamın Küçük Ama Değerli Anlarında Saklı Olduğunun İspatı Olan 26 Şahane İllüstrasyon

Çocukluğumuzun "Şıpsevdi" sakızındaki harika aşk hikayesine benzer bir hikaye de LoveByte uygulamasından geldi. İşte yaşamın en güzel anlarının ufak anlarda saklı olduğunu kanıtlayan, uzakta olsalar da aşkları süren çiftler için yapılmış şahane illustrasyon çalışmaları!

Mazeret Üretmekten Vazgeçin: Balkonunuz Varsa Onu En Kullanışlı Şekilde Değerlendirmenin 35 Yolu

Evinde balkonu olanlar, size sesleniyoruz! Mazeretleri bırakın artık! Balkonunuzu en verimli ve güzel şekilde kullanıp değerlendirmenizi sağlayacak 35 şahane yolunu sizin için galerimizde derledik. İşte örnek fotoğraflarla o şahane balkon düzenleme tüyoları!

Eski Gazetelerin Magazin Sayfalarından Sizi Güldürmeye Ant İçmiş 16 Enteresan Haber

Geçmiş gazetelerden derlediğimiz, birbirinden komik ve enteresan haberleri sizin için galerimizde derledik. İşte o olay gazete haberleri!

Birbirinden Havalı İsimlerin Ardında Neler Saklı: 14 Türk Marka İsminin Çok İlginç ve Beklenmeyen Anlamları

Yıllardır tanıdığımız, bildiğimiz belki çok severek kullandığımız markaların isimlerinin ardındaki ilginç anlamlarını sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Geri Dönüşüm Müthiştir: Eşinin Eski Gömleklerinden Kızlarına Elbise Diken Yaratıcı Anne

Stephanie Miller isimli bir resim öğretmeni anne, kızları için eşinin eski gömleklerini kesip biçti ve ortaya müthiş havalı elbiseler çıkardı! İşte eski erkek gömleklerinden geri dönüştürülen şahane kız çocuk elbiseleri.

Son Bir Yılın Magazin Haberlerinden Yaşama Dair Çıkarabileceğimiz İbret Alınacak 13 Ders

Magazin dünyasında olan bazı olaylar, bize hayatımızda yapmamamız gereken hataları da açık bir şekilde anlatıyor. İşte son bir yılda olan ve büyük dersler çıkarabileceğimiz magazin olayları.

Yemeyip Senelerce Buzdolabında Saklamak İsteyeceğiniz 20 Müthiş Pasta Tasarımı

Yemeye kıyamayıp yıllarca buzdolabınızda kimselere göstermeden saklamak isteyeceğiniz birbirinden muhteşem 20 pasta tasarımını sizin için galerimizde derledik.

Saklambaç Molası Veriyoruz: Kesinlikle Bizden Daha İyi Saklanan 20 Akıllı Çocuk :)

Hepimiz küçüklüğümüzde saklambaç oynamışızdır. Ama eminiz ki sizin için seçtiğimiz bu tatlı yaramazlar hepimizden daha iyi saklanıyorlar! :) İşte nasıl göründükleri konusunda fikirleri olmayan komik çocuklar!

Gerçekleşmesiyle Birlikte İlişkiniz İçin "Tamam Biz Olduk" Diyeceğiniz 11 Samimi Durum

İlişkinizin ne doğru yöne gittiğini öğrenmek istiyorsanız, alın ize fırsat! Eğer sizin de ilişkiniz de bu 11 çok samimi durum varsa siz de "oldunuz" demektir. İşte ilişkide samimiyet testi!

Türk Dizi Tarihine Geçmiş Unutulması Olanaksız 16 Marjinal Absürt Dizi

Türk halkı olarak dizi seyretmeyi seviyoruz. Bazı diziler var ki onları hiç mi hiç unutmuyoruz, çünkü onlar bir hayli absürt! İşte Türk dizi tarihinin en absürt 16 marjinal dizisi.

"Farklılıklar İlişkiyi Zenginleştirir" Lafının Boşa Olmadığını Gösteren 14 Eğlenceli Görsel

Farklı olan kişiyi değiştirmeye çalışmadan, olduğu gibi kabul etmek özellikle de ilişkileri güçlendirir. İşte bu savı güçlendirecek birbirinden eğlenceli ve güzel çalışmayı sizin için galerimizde derledik.