Yeni Resimler

Kanseri Yenerek Büyük Mücadeleyi Kazanan 8 Güçlü Savaşçının Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

Kanser hastalığı ile boğuştuktan sonra onu alt eden ve sağlığına yeniden kavuşan güçlü insanların, birbirinden duygulandıran öncesi ve sonrası fotoğraflarını sizin için galerimizde derledik.

Zararsız Sanmamıza Rağmen Vücudumuzda Hasar Etki Bırakabilecek 7 Alışkanlık

Size zararsız gibi görünen ama vücudunuzda hasara yol açabilecek masum görünen alışkanlıkları sizin için galerimizde derledik. İşte o alışkanlıklar!

Akıllı Telefonların Piyasaya Çıkmadığı Dönemde Telefon Kullananların Unutamayacağı 20 Ayrıntı

Akıllı telefonlarla henüz tanışmadığımız ve hayatımızı onlara teslim etmediğimiz dönemlerde cebinde telefonu olan herkesin hatırlayacağı ve hafızasından silemeyeceği 24 ayrıntıyı sizin için galerimizde derledik.

Şizofreni Hastası Olan Sanatçının Akıl Hastanesinde Yaptığı Enteresan Resimler

Şizofreni hastası olan Martin Ramirez isimli sanatçının akıl hastanesinde yattığı sırada yaşadığı duygu değişimlerinin etkisiyle çizdiği resimleri ve hikayesini ve ayrıca şizofreni hastalığıyla ilgili bilgileri sizin için galerimizde derledik.

Derste Canı Sıkılan Öğrencilerin Kitaplarına Çizdikleri En Baba Ressamlarla Yarışır 16 Şaheseri

Okulda derste canları sıkıldığı için önlerindeki kitaplara çizimler yapan birbirinden yaratıcı öğrenci şaheserini sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Yurdumuzda İş Güvenliği Konusunda Çok İleri Tekniklerin Kullanıldığını Kanıtlayan 14 Görsel

Türkiye'de iş güvenliği konusunda ne kadar ilerlediğimizi ve kullanılan tekniklerin ne kadar "gelişmiş" olduğunu kanıtlayan 14 görseli sizin için galerimizde derledik.

Nostalji Saati: 90'lı Yıllardan Gelen 16 Unutulmaz Şey

Çocukluğunu ve gençliğini 90'lı yıllarda geçirenlerin çok yakından tanıyacak, 90 yılların en unutulmaz 16 şeyini sizin için galerimizde bir araya topladık.

Tecavüze Uğramamaları İçin Küçük Kızlara Uygulanan Dehşet Verici İşkence: Meme Ütüleme

Kadınlar ve kız çocukları, her dönemde ve her coğrafyada hem erkek hem de hemcinslerinin şiddetine maruz kalmaya devam ediyor ne yazık ki.. İşte bu işkencelerden bir tanesi: meme ütüleme... İşte bu akıl almaz işkence ile ilgili ayrıntılar.

Akıl Hastanelerinden Rüyalarınıza Girebilecek 31 Tüyler Ürperten Kare

Eski akıl hastanelerinde yaşanan ve görüntülenen, oldukça ürpertici olan fotoğraf karelerini sizin için galerimizde derledik. Neyse ki zaman değişti ve koşullar biraz daha iyi...

Kardeş Sevgisinin Başka Hiçbir Sevgiye Benzemediğini Gösteren 19 İç Isıtan Fotoğraf

Kardeşiniz varsa çok şanslısınız demektir! Kardeş sevgisinin başka hiçbir sevginin yerini tutamayacağının kanıtı olan şahane fotoğraf karelerini sizin için galerimizde sıraladık. Haydi siz de kardeşlerinizi ve kardeşinizi gibi sevdiklerinizi etiketleyin ve mu iç ısıtan fotoğrafları onların da görmesini sağlayın...

Asmalı Konak'a İlham Olmuş Hayat Hikayesi ve Zamansız Ölümüyle İz Bırakan Oyuncu Derya Arbaş

Çok sevilen Asmalı Konak isimli diziye hayat hikayesi ile ilham olan ve erken ölümü ile herkesi üzen Derya Arbaş'ın pek bilinmeyen hikayesini galerimizde sizinle paylaşıyoruz.

Kim Demiş Erkeklere Oryantal Yapmaz Diye! Dünya Oryantal Şampiyonu Kaan Albayrak

Kim demiş erkekler oryantal yapamaz diye?! İşte ülkemizi yurt dışında temsil edip Dünya Oryantal Şampiyonu olan Kaan Albayrak ve hikayesi..

Magazincileri Görünce Kaçacağına Şekilden Şekle Giren En Troll 23 Ünlü

Ünlülerin korkulu rüyası magazincileri görünce kaçmak yerine onları trolleyip şekilden şekle giren en eğlenceli ünlüleri sizin için galerimizde sıraladık.

Yurt Dışındaki Ülkelerde Uygulanan En Saçma 17 Yasak

Yurt dışındaki ülkelerde uygulanan, gelmiş geçmiş en saçma yasakları sizin için galerimizde derledik. İşte yurt dışından 17 absürt ve saçma yasak ve uygulandığı ülkeler!

Photoshop Ustalarının Tam Bir Sanat Eserine Dönüştürdüğü Enteresan Fotoğraflar

Photoshop konusunda tam bir uzman olanların birbirinden ilginç ve keyifli hale soktuğu fotoğrafları sizin için galerimizde derledik. İşte o şahane fotoğraflar!

Keşke Hep Mutlu Olsalardı Dediğimiz Birdenbire Ayrılmış 15 Ünlü Çift

Birbirleri çok yakışan ve "keşke ömür boyu mutlu yaşasalardı" dediğimiz, bir anda ayrılan ekranların ünlü çiftlerini sizin için galerimizde derledik. İşte o ünlü çiftler!

Yakıştıramadık: Hediye Ürün Vermediği İçin Mağaza Çalışanını Instagram'dan Şikayet Eden Demet Akalın'a Büyük Tepki !

Şu sıralar boşanma ve haciz olayları ile gündemde olan Demet Akalın'ın aktif olarak kullandığı Instagram'dan hediye vermediği için şikayet ettiği çalışan için kendisine tepkiler büyüyor! İşte olayın ayrıntıları! Haberi okuduktan sonra bizimle olayla ilgili olarak yorumlarınızı paylaşabilirsiniz..

En Zalım Erkek Arkadaş: Görünce Sinir Olacağınız 18 Erkek Arkadaş

Gördüğünüz anda sinirlerinizi tepenize çıkartacak, birbirinden vurdumduymaz erkek arkadaş modelini sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Yapmış Oldukları Şakalar ile Trollemenin Uzmanı Diyebileceğimiz Kişilerden 13 Komik Paylaşım

Yaptıkları şakalarla trolleme konusunda ne kadar uzman olduklarını kanıtlayan birbirinden komik paylaşımları sizin için galerimizde bir araya getirdik. Gülmeye hazır mısınız?

Buldukları Harika İsimlerle Rakiplerinden Bir Adım Öne Çıkmış 15 İşletme

Bulmuş oldukları birbirinden değişik ve eğlenceli isimlerle görenleri hem şaşırtan hem de güldüren işletme isimlerini sizin için galerimizde derledik.

Instagram Dünyasının Gerçek Yüzünü Keyfili Fotoğraflar Eşliğinde Anlatan Blogger: Geraldine West

Son yıllarda oldukça popüler olan Instagram'daki pek de gerçeği yansıtmayan hayatlara gönderme yapan blogger Geraldine West "Instagram ve Gerçekler" isimli bir proje yayınlayarak, aslında gerçeklerin ne kadar farklı olduğunu hepimize kanıtlıyor!

"Ne Gerek Vardı Buna?" Diye İnsanı İsyan Ettirip Derin Düşüncelere Sokacak 18 Tuhaf Şey

Görür görmez tuhaflığı karşısında isyan edeceğiniz ve "ne gerek vardı şimdi buna?" diye sormak isteyeceğiniz birbirinden tuhaf ve absürt 18 şeyi sizin için galerimizde bir araya getirdik.

Nereden Nereye! Yıllar İçinde Çok Değişen Sunucuların Şaşırtıcı Değişimlerinden 18 Örnek

Yıllar su gibi akıp gidiyor ve hepimiz gibi televizyon dünyasının ünlü sunucuları da çok değişiyor. İşte yıllardır tanıdığımız sunucuların yıllar öncesinden şimdiye dek geçirdikleri müthiş değişim!

Dünyanın Büyüleyici Yerlerle Dolu Olduğunun Kanıtı Olan 21 Müthiş Yer

İnsanoğluna rağmen, dünyada ne kadar büyüleyici ve olağanüstü yerlerin olduğunu kanıtlayan 21 etkileyici yerin isimlerini ve nerede olduklarını sizin için galerimizde derledik.

Birbirlerine Tam 25 Yıldır Aşkla Tutkun Olan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın 'Kıskandıran' Denilecek Evliliği

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti, sanat dünyasında uzun yıllardır parmakla gösterilen örnek çiftlerden bir tanesi. İşte onların "Maşallah" dedirten evliliği...

Üzerinden Çok Uzun Yıllar Geçti ve O Ünlüler Çok Değişti

Yıllar hepimizden bir şeyleri alıp götürüyor.. Kiminden çok kiminden az.. Bakın sanat dünyasının ünlüleri yıllar önce nasıl görünüyorlardı...

Dünyadaki Değişik Okullardan Zekasıyla Mest Edecek 30 Müthiş Uygulama

Dünyanın farklı ülkelerinde yer alan okullarda tasarlanan ve uygulamaya koyulan, birbirinden şahane ve zeka dolu uygulamayı sizin için derledik.

Anaokulundan Tünel Kazıp Kaçarak Dünyanın En Görülmemiş Firarını Gerçekleştiren İki Yaramaz

Kahramanlarımızın yaşı 5, yer ise Rusya. Bu iki yaramaz bakın anaokulundan tünel kazarak nasıl bir firar gerçekleştiriyorlar! İşte şaşırtan detaylar!

90 Yaşında Bir Kadının Mutlaka Dinlenmesi Gereken 25 Değerli Hayat Tavsiyesi

90 yaşında, görmüş geçirmiş ve hayatla ilgili pek çok deneyim biriktiren bir kadından hayatın başlarında ya da ortalarında olanlara ders niteliğindeki 25 hayat tavsiyesini galerimizde sıraladık. İşte o tavsiyeler!

Sevgilisi ile 10 Yaşından Beri Beraber Olan Adamdan Kız Arkadaşına Şok Eden Evlilik Teklifi

Tam 10 yaşından beri birlikte olan bir çiftin hikayesi bu.. Sam Maccarone isimli gencin 10 yaşından beri birlikte olduğu Jessica Burzichelli'ye yaptığı sıra dışı ve şok eden evlenme teklifinin ayrıntılarını galerimizde derledik. Değişik evlilik teklifi fikirleri arayan gençlere duyurulur! :)