Yeni Resimler

MUTFAĞA GİREN SON DERECE YARATICI İNSANLAR

Siz orada kalın sakın çıkmayon mutfaktan :) Yorumu sizlere bıraktın hunharca davranabilirsiniz.

Siz sıcacık yatağınızda uyurken editörlerimiz sizin için İnternetin altını üstüne getirdi.

Geçtiğimiz gün internet dünyasında en çok tıklama alan paylaşımları uykusuz editörlerimiz sizler için derledi topladı.

TEMBEL İNSANLARIN DAHA ZEKİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI. Tembellik Konusunda Master Yapmış Guzide İnsanlar

Uzun zamandır sosyal ağlarda dolaşan Bill Gates’in “Ben her zaman önemli görevler için tembel insanları işe alırım. Çünkü, tembel insanlar zor bir sorunu en basit şekilde çözmeyi bilir.” sözüne denk gelmiş olabilirsiniz.

Görür Görmez Işık Hızıyla Can Sıkınnızı giderecek Kareler

Eveeet... Geldik yine zurnanın zırt dediği yere sevgili arkadaşlar. Bu dünyada güzel ve komik şeylerde oluyor. Biz yine onları bulup bir araya getirdik ki keyfiniz yerine gelsin.

Şaşkınlık Ayarlarınızla Oynamaya Niyetli Olan Ünlü İsimlerden 26 Benzerlik

Daha önce pek çok kez benzer ünlüleri karşılaştırmıştık bildiğiniz gibi. Şimdi yeni isimlerin de dahil olduğu güncellenmiş versiyonu karşınızda. Bazıları var ki, tek yumurta ikizi olmalarından şüphe edilebilir.

Yeniden Yayınlansa Oturup Çılgınlar Gibi Seyredeceğimiz 17 Efsane Program ve Dizi

Televizyon seyretmek, hayatımızın büyük bir bölümünü kapsıyor. Her ne kadar "Yoo ben hep belgesel seyrediyorum..." diyenlerin sayısı çok olsa da, herkesin büyük bir zevkle seyrettiği bazı unutulmaz programlar ve diziler var. Biz biraz eskilerle yenileri karıştırdık ama elbette liste bu kadarla sınırlı değil. Şimdi bu programlar yeniden yayınlansa oturup izlemez misiniz?

Parasızlık Dönemlerini Aşmak İçin Zamanında Erotik Filmlerde Yer Almış 13 Ünlü Oyuncu

Işıltılı şov dünyasının büyük isimleri bulundukları yerlere öyle kolay geldiler sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Zira pek çoğu fakirlik ve hatta açlık sınırlarında zorlu bir yaşam mücadelesi verdiler. Bu mücadele de onları zorlu kararlar almak mecburiyetinde bıraktı. Karşınızda parasızlık yüzünden kariyerlerinin ilk dönemlerinde erotik filmlerde oynamak zorunda kalan ünlüler! İleri butonuna tıklayın.

Kalplerinden Geçenleri Vücutlarına Dövme Olarak Kazıtıp Hayranlarını Şaşırtan 17 Ünlü İsim

Karşınızda ünlü isimlerin çok merak edilen dövmeleri ve anlamları! Galeride yer alan ileri butonuna tıklayın.

Öyle Bir Yılda Evlenmişler ki Boşanmayan Kalmadı! 2011 Yılının Uğursuzluğunu Yaşayan Ünlüler

2011 yılı ünlüler için adete evlilik yılı oldu. Birçok ünlü isim nikah masasına gitti. 2011 yılının uğursuzluğundan mıdır yoksa tamamen tesadüf müdür bilinmez, o yıl evlenen tüm çiftlerin yuvaları birer birer yıkıldı... İşte size 2011 yılında evlenip şimdilerde boşanmış, hatta yeniden evlenmiş olan 2011 yılı uğursuzluğundan geçmiş olan ünlüler: İleri butonuna tıklayın.

Hiç Görülmeyen Bir Yüzleri Var Hollywood'un Müslüman Ünlüleri

Trump Amerika'sında islamofobi hızla yükselirken, pek çok Müslüman ünlü sesleri yükseltip kökenlerine ve inançlarına sahip çıkıyorlar. İşte o ünlüler...

Bir Zamanlar En Çok İzlenen Pembe Diziler

Bir dönemin fırtınalar estiren yabancı pembe dizilerini hatırlamaya ne dersiniz..! Uzun süre bu pembe dizilerle yatıp kalktık.. Bakın hangi pembe dizilerin müptelası olmuştuk...

Boşanmak Onlara Pahalıya Patladı! Boşanırken Eşine Servet Ödemek Zorunda Kalan Ünlüler

Ünlülerin evlilikleri kadar boşanmaları da olay oluyor. Boşanırken eşine ödediği tazminat ve nafakalarla boşanması pahalıya patlayan ünlüler... İleri butonuna tıklayın.

Dünyada En Çok Arzulanan ve Herkesin Fantezilerini Süsleyen 45 Kadın

Şans verilse hepimizin yatmak isteyeceği ünlüler vardır. Yani baktığımız her yerdeler; televizyonda, filmlerde, medyada, sosyal medyanın her tarafında... Peki sizin listenizde kimler var? Neyse ki Chive bizler için dünyada en çok arzulanan ünlülerin ülkelere göre bir listesini hazırlamış. Sleep Cupid'in 6000 kişi arasında yaptığı bir ankete göre işte sonuçlar.

Anne ve Babasının Farklı Irklardan Olmasının Güzelliklerine Yansıdığı 14 Ünlü Melez Türk

Hamurlarında iki farklı ırktan tohum olmasının avantajı, her birinin yüzüne yansımış. Kimilerinin Türkiye'de kimilerinin yurt dışında kariyerlerini ilerlettiği söz konusu melez ünlüler bakalım kimlermiş? İleri butonuna tıklayın.

Kişinin Ruh Sağlığının Pek de İyi Olmadığını Gösteren 7 Davranış

Birazdan göreceğiniz davranışlar umarız ki sizde de olmuyordur, eğer oluyorsa üzgünüz ama ruh sağlığınız bir miktar bozulmuş demektir...

Böyle Hırsızlık Görülmedi

Günümüzde artan hırsızlık olaylarında artık kimsenin kimseye güveni kalmadı maalesef...Fotoğraflarda görüntülenen hırsızlık olaylarını gördüğünüzde dudağınız uçuklayacak...

Kadınlar Hakkında Öğrendikten Sonra Ufkunuzun Açılacağı 7 Dikkat Çekici Bilgi

Birazdan göreceğiniz bilgiler kadınlar ile ilgili ve fazlasıyla da dikkat çekiciler... Gelin galerimize hepberaber bakalım. İleri tuşuna tıklayarak haberimize göz atabilirsiniz.

Bedeninizle İlgili Daha Önce Duymadığınız 7 İlginç Bilgi

Vücudumuzun ne kadar mükemmel bir mekanizmaya sahip olduğunu bir kere daha anlayacağınız, birbirinden enteresan bilgileri galerimizde sizin için derledik. Galeri görsellerine tıklayarak resimlerin altında bu ilginç bilgileri görebilirsiniz.

Günün İlginç Bilgileri

Bilmemek değil öğrenmemek derler!

Yanlış Bilgiler

Bir çoğumuzun yanlış bildiği şeyler, öğrenmekte fayda var.

Çok Az Kişinin Bildiği Bu 15 Efsane Bilgiyi Okudukça Şaşkınlık Ayarınız Altüst Olacak!

Şimdi Görseniz Şaşarsınız

2011 yılında Yetenek Sizsiniz ile tanıdığımız illüzyonist Aref Ghafouri 'nin uzun bir süredir sesi soluğu çıkmıyordu. Onun son halini görenler çok şaşırıyor. İşte Aref 'in son hali...

Ortalık Fena Karışmış! Ünlülerin Hiç Acımadan Birbirine Açtığı 13 Şok Dava ve Gerekçeleri

Magazin dünyasının hayatımıza kattığı bir sürü gerekli ve gereksiz bilgi var. Bunlardan bir tanesi de ünlülerin birbirleri hakkında açtıkları davalar. Bazılarını okuyunca şok olmamak gerçekten mümkün değil. Gıybet seviyorsanız sizi de içeriğimize alalım.

Duyduğunuz Bütün Ayrılık Haberlerine Rağmen Aşka Olan İnancınızı Tazeleyecek 18 Ünlü Çift

Ayrılık haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Dolayısıyla aşka olan inancımız günden güne azalıyor. Buzzfeed'den sizler için derlediğimiz içerikte, aşka olan inancınızı yeniden tazeleyecek ünlü aşıkları bir araya getirdik.

Ünlüler Üzerinde Oyunlar Oynanıyor, İllüminati Tarafından Öldürüldüğü İddia Edilen 26 Ünlü

Tüm dünyayı kontrol altında tuttuğu, her şeyin altından çıktığı iddia edilen Illuminati ve bu organizasyonun üyeleri çoğunlukla eğlence dünyasını etkisi altına almaya çalışmaktadır. Birçok kişinin daha fazla ün, şöhret kazanmak için bu organizasyona girdiği, sonrasında da grup için kurban edildiği söylentileri devamlı konuşuluyor. Birçok ünlü kişinin de Illuminati tarafından yapılan plana uymadığı için öldürüldüğü söylentileri fazlasıyla aşina olduğumuz bir durum. Bu zamana kadar Illuminati tarafından öldürüldüğü iddia edilen 26 ünlü ismi sizler için ranker.com'dan derledik. İnanıp inanmamak sadece sizin kararınız tabii ki!

Bazı Ünlülerin Şaşırtıcı Bir Şekilde Muhteşem Olduğunu Gösteren 17 Gerçek Hikaye

Burnu havada, şımarık, ağır abi ya da fazla havalı... Fakat bu ünlülerin içinden öyleleri var ki bizi oldukça şaşırtsa da ''Onlar da bizim gibiymiş'' dedirtiyor bizlere. İleri butonuna tıklayın.

Türkiye'nin Güzellik Kraliçeleri Özel Hayatlarında Bakın Kimleri Kral Seçti!

1990 yılından bugüne kadar, Türkiye güzellik yarışmasında birinci seçilen kraliçelerin hayatlarında kral olarak seçtiği isimler kimler? Merak ediyorsanız detayları için buyrun...

Şöhret Dünyasını Kasıp Kavuran 16 Akıl Almaz Komplo Teorisi

Hazırsanız sizi derinden sarsacak belki de şu ana kadar bildiğiniz her şeyi sorgulatacak teoriler geliyor. BuzzFeed'den derlediğimiz bu teorilerin bazıları gerçekten insanın kafasına oturuyor, diğerleri ise eh ne diyelim okuması eğlenceli. İleri butonuna tıklayın.

Henüz 10 Yaşında Ama 192 Kilo

Obezite tüm dünyanın sorunu olmaya devam ediyor. Onlardan biri de Arya Permana...

Yeşilçam'da Daha Çok Yan Rollerle Hafızamıza Kazınan 21 Oyuncunun Şimdiki Durumları

Yeşilçam'ın efsane isimleri günümüzde de kameralar karşısında oldukları için ne yapıp yapmadıklarını bilebiliyoruz. Ancak daha çok yan rollerdeki birkaç filmle akıllarda kalan oyuncuların neler yaptıklarını görmek pek mümkün olmuyor. O yüzden böyle bir içeriğe hepimizin ihtiyacı vardı. Buyurunuz o isimler ve günümüzdeki durumları: