Moda

Popüler Olmasından Çok Korktuğumuz 21 Garip Moda Trendi

Özellikle sosyal medya sayesinde çok hızlı bir şekilde ortaya çıkan birbirinden tuhaf ve uzun süre kalmasını istemediğimiz moda trendlerini sizin için galerimizde bir araya topladık.

Sizi Gülmekle Ağlamak Arasında Bırakan 15 Anlamsız Kıyafet Tasarımı

Neden böyle kıyafetler tasarlanmış ? Hadi tasarlamışlar siz neden giydiniz be kardeşim!

Kıyafet Seçimi Konusunda Kendi Modasını Yaratmış 20 İnsan

Kıyafet seçerken kafası karışmış 20 tarz insanı sizler için araştırdık ve listeledik. Gördükleriniz size ne hissettirir bilemiyorum ama ben "yok artık" demekten kendimi alamadım.

İmalat Hatası 29 İçler Acısı Tasarım

Anlam veremediğimiz imalat hatası tasarımlar...

Ne Gerek Vardı Ki! Kullanışsızlık Konusunda Dağları Aşmış 15 Moda Ürünü

Modanın yer yer çığrından çıkıp insanı hayrete düşüren tuhaf ürünler ortaya çıkardığı hepimizce aşikâr! Kocaman, anlamsız, ne amaca hizmet ettiği belli olmayan bir sürü ürün. İşin ilginç yanı bunların bir kısmı ciddi anlamda trend haline gelip insanın ilgisini cezbediyor. Tuhaflık ve kullanışsızlık konusunda Allahuekber dağlarını aşmış o ürünlere biraz yakından bakalım... 

İşte Modanın Geldiği Son Nokta: Bacakları Tavuk Butu Gibi Gösteren Pantolonlar

Japonların bir başka icadı yeni moda trendi tavuk bacaklar! İşte pek çok yerde görebileceğiniz ilginç pantolonlar! 

170 Dolarlık Yırtık Kot Pantolon

Zaman zaman moda olan yırtık kot modası artık çığırından çıkmış durumda. Varla yok arası olan pantolonlar 170 dolara satılıyor. Ancak gördüğünüz zaman bunları tasarlayan tasarımcı hakkında ne düşüneceğinizi merak ediyoruz açıkçası.

Tarz Olacağım Diye Dünyanın En Berbat Kaşlarına Sahip Olan 7 Kadın

Boşuna dememişler "moda insanın kendine yakışanı yapmasıdır" diye.. Galerimizde derlediğimiz 7 kadın moda diye kaşlarını şekilden şekle sokmuşlar ve tarz olacaklarına çok fena bir görüntüye sahip olmuşlar. 

"Bu da Ne" Deyip Şaşıracağınız 11 Garip Kıyafet Tasarımı

Bazı kıyafetler ya dikkatsizlikten ya da firmaların kumaşların birleşim yerlerine dikkat etmemesi sonucu onları giyen kişilerde fena görüntüler ortaya çıkarabiliyor. 

Modanın Giderek Daha Enteresan Bir Hal Aldığını İspatlayan 9 Kıyafet ve Ayakkabı Tasarımı

Modanın zaman içinde geldiği noktaya şaşmamak elde değil. Birbirinden ilgin 9 kıyafet ve ayakkabı tasarımını sizin için galerimizde derledik.

Dünyaca Ünlü Kadınların Giydiği Modanın Sınırlarını Zorlayan 10 Enteresan Ayakkabı

Dünyanın en ünlü kadınlarının giymiş olduğu, adeta modanın sınırlarını zorlayan 10 ilginç ayakkabı tasarımı galerimizde

Modanın Sınırlarını Zorlayarak Herkesin Kafasında Soru İşareti Uyandıran 11 Tuhaf Tasarım

"Moda insanın kendine yakışanı giymesi" olsa da bu insanlar moda denen şeyin sınırlarını bir hayli zorlamış! İşte o 11 garip tasarım!

30 İlginç Bıyıklı Erkek - Bu Moda Akımı Çok Can Yakar

Alıştığımız bıyık ve sakallara benzemeyen bir tarzları olan bu değişik bıyıklı adamların bıyık şekillerine bakınca çok şaşıracaksınız. Kimisinin ince kimisinin ise kalın ya da çılgın şekilli olan bıyık modellerini görmek için sizin için hazırladığımız 30 enteresan bıyıklı erkek görseli sizlerle.

Giydikleri Enteresan Şeyler ile Metrolarda Göze Batan 9 Sıra Dışı İnsan

Her gün binlerce insan istedikleri yerlere gidebilmek için metroya biniyorlar. E hal böyle olunca da ilginç giyinen insanları görmek mümkün oluyor.

Dalgalı kaşlar ve dudaklar

Dünya şimdi kimisi dikenli tel şeklinde kimisi dalgalı olan yeni kaş trendini konuşuyor.

Moda Olduğuna Anlam Veremeyeceğiniz En Garip Fotoğraflar

Görünce "ola ola bu mu moda oldu?" diye sormak isteyeceğiniz, birbirinden tuhaf ve anlamsız kıyafetleri sizin için galerimizde topladık. İşte o garip moda anlayışı!

Bir kelebeğin kırık kanadını tamir eden kostüm tasarımcısı, böylece onu doğaya döndürmeyi başardı

Turuncu, siyah ve beyaz renkteki desenleriyle kral kelebekleri, kelebek dünyasının ünlü simalarından. Bu kelebekleri yetiştirmek ise çoğu insan için bir hobi. Kostüm tasarımcısı Romy McCloskey de, geçtiğimiz sonbaharda, bahçesinde bulduğu birkaç tırtıl vesilesiyle kral kelebeğine ilgi duymaya başladı. 

Hayvan Figürlü İlginç ve Şık Yüzük Tasarımları

Hayvan severler için tasarlanmış birbirinden hoş hayvan figürlü yüzük tasarımını sizin için galeri resimlerimizde derledik. Sizi içlerinde penguenden kuğuya, kediden uğur böceğine kadar birçok hayvan figürü olan bu harika takılarla başbaşa bırakıyoruz.

Tarihin Bütün Ayakkabı Modellerini İçinde Barındıran Ayakkabı Müzesinden 18 İlginç Ayakkabı Modeli

Bugüne dek görüp görebileceğiniz, tarihte kullanılan birbirinden ilginç ayakkabı modellerini sizin için galerimizde bir araya topladık. İşte o enteresan modeller!

İlginç Kafalar Tarafından Tasarlanmış Enteresan Fikirlerle Dolu Kıyafetler

Bakınca oldukça şaşıracağınız, özellikle gençler arasında hızla yayılacak birbirinden ilginç giysileri sizin için galerimizde paylaşıyoruz. Sizce en ilginci hangisi?

Kaslanmak İstiyor Ama Bir Egzersiz Programına Bağlı Kalmakta Güçlük Yaşıyorsanız Artık Abdominal Sahibi Olmanın Daha Kolay Bir Yolu Var

Bu son derece gerçekçi kas kostümünü taobao üzerinden satın almak istediğiniz kostümün boyutuna ve içerdiği parçalara bağlı olarak (üst vücut, alt vücut, tüm vücut) 790Rmb-3980Rmb (yaklaşık olarak 121-690 Amerikan Doları) gibi bir fiyata satın alabiliyorsunuz.

37 Yıllık Evli Olan ve Hayat Boyu Birbiriyle Uyumlu Giyinen Tonton Çift

37 yıllık evli olan ve birbirleriyle yalnızca özel günlerde değil, devamlı uyumlu kıyafetler giyen bu tatlı çiftin şaşırtıcı fotoğraflarını galerimizde sizin için derledik. Siz hayatınızdaki insanla bazen böyle uyumlu giyinir misiniz?

Dünyanın en ilginç kadın ayakkabıları

Dünya üzerinde eşi benzeri olmayan en ilginç topuklu ayakkabı tasarımları...

Son Teknoloji Elektrikli Mont

Son teknoloji ile üretilmiş elektrikli Japon montu hem kış aylarında sıcak tutuyor hem de oldukça güzel görünüyor. 

Garanti Ediyoruz Ki Erkek Modasındaki Bu Tuhaf Trendi Daha Önce Hiç Görmediniz

Yazının başlığında bunun yeni bir trend olduğunu ima ediyor gibi olsak da aslında pek de yeni bir trend sayılmaz, yalnızca geri dönüş yapmış! Burada kimseyi moda seçimlerinden dolayı yargılamıyoruz, ancak söylememiz gerekir ki bu trend herkese göre değil. 

Gördüğünüzde Şaşkına Döneceğiniz 11 Tuhaf Kıyafet Tasarımı

Birbirinden tuhaf kıyafet tasarımlarını görmek ister misiniz?