Enteresan Bilgiler

Avuçlarınızı Yan Yana Getirin, Biz Size Bir İlişkiden Beklentinizi Söyleyelim.

Bir kişinin avuç içlerindeki çizgiler o kişinin bir ilişkiden ve partnerinden beklentilerini anlatmaktadır. Kesinlikle yalan söylemeyen bu çizgiler hatta kimin elleriyse o kişiden daha doğru ve gerçek şeyler söylüyorlar. Avuç içlerinizdeki aşk izlerini bulduk ve sizin için yorumladık. Hadi hemen avuçlarınızı birleştirin ve hangi resim size uygunsa altındaki bilgileri okuyun.

Kimsenin Aklına Gelmeyecek Para Saklamak İçin 32 Gizli Yer

Eskiden annelerimiz koynunda saklardı değerli eşyalarını ama bakın bu haberdeki kişiler paralarını veya değerli eşyalarını nerelerde saklamışlar. Farklı ülkelerdeki insanların evde parayı saklamak için bulduğu ilginç yöntemler sizlerle.

Elinizdeki Çizgilerin Anlamını Biliyor musunuz Hayatınız Ve Kaderinizle İlgili Sırları Öğrenin

Okumaya başlamak için bir avuç içi seçmelisiniz. Eğer seçeceğiniz avuç içi bir kadına ait ise sağ eli, bir erkeğe ait ise sol eli seçmelisiniz. Fakat “geçmiş ve gelecek” için bir el seçeceksiniz, kişinin yazı yazdığı eli seçmelisiniz. İleri butonuna tıklayın.

Bunları Yapmayanı Dövüyorlar! Hepimizin En Az Bir Kere Yaptığı 17 Davranış

Hangimiz bunları yapmadık? Bu içerikte "bunları yapmayan bizden değildir" dediğimiz davranışları derledik. 

Karşılarına Ne Olduğu Belirsiz Şeyler Çıkınca Cevabını İnternet'te Arayan 23 Kişi

Son dönemde ünlenen yeni akım internet dünyasını fazlasıyla eğlendirdi. Birçok kişi dalga geçilebileceğini veya cahillik olarak görülebileceğini düşünmeden, 'What is this?' başlığı altında tanımlayamadıkları nesneleri paylaşıyorlar. Bu paylaşımlardan bazılarını sizler için sizler için derledik. 

Dünyanın En Sıradışı 10 İş Yeri

Bazıları daha akılda kalıcı olmak için böyle bir yer seçmiş, bazılarıysa tamamen çalışanlarının performansına dayalı. Sebep ne olursa olsun bu iş yerleri gerçekten oldukça özel ve farklı. Burada çalışacağınız bir mesai saati belki de sizin için unutulmaz olabilir. Dünyanın çeşitli yerlerinden derleyerek karşınıza getirdiğimiz mekanları sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Dilerseniz çok fazla uzatmadan ilginç özelliğiyle meşhur iş yerlerine göz atalım İşte karşınızda dünyanın en olağanüstü iş yerleri:

Son Kullanma Tarihi Olduğunu Bilmediğimiz Eşyalar

Aldığınız gıda ürünleri veya kozmetik ürünlerinin son kullanma tarihine muhtemelen herkes bakar. Ama hiç aklımıza gelmeyen eşyaların son kullanma tarihi olduğunu duyduğunuzda şaşıracaksınız. Sizler için hazırladığımız bu içerikte son kullanma tarihi olduğunu bilmediğimiz eşyaları derledik.

Öğrendiğiniz Zaman Bir Daha Islak Mendil Kullanmayacaksınız!

Herkesin çantasında, cebinde mutlaka bir paket ıslak mendil bulunur. Hatta çok değer verdiğimiz bebeklerimizin temizliğinde bile ıslak mendil kullanırız. Ama ıslak mendil ile ilgili gerçeği öğrendiğinizde bir daha elinizi ıslak mendile değdirmeyeceksiniz.

Dubai’deki Süper Lüks Hayatın Kanıtı Olan 10 Zengin Çocuk ve Hayatları

Dubai ile ilgili bir çok şey duymuş olabilirsiniz peki Dubai’nin zengin çocukları hakkında neler biliyorsunuz? Son zamanlarda popüler olan Instagram sayfası RichKidsofDubai hesabı bu konuyu ele almış ve Dubaili zengin çocukların yaşadıkları ihtişamlı hayatlarını gözler önüne sermiş.

Kolayca Evde Yapabileceğiniz 9 Bilimsel Deney ve Sihirli Numara

Bugün sizlere evinizde hiç zorlanmadan kolayca deney nasıl yapılır onu anlatacağız. Birbirinden güzel ve kolay deneylerin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız haydi hemen listemize geçelim.

Tüm Sırları Açıklıyoruz: Ünlü Sihirbazların Kullandığı O Meşhur Numaralar Nasıl Yapılır?

Çocukluğumuzdan beri televizyonda izlediğimiz sihirbazlık şovlarında nasıl yapıldığına akıl sır erdiremediğimiz o ünlü numaraların aslında nasıl yapıldığını anlatan görselleri ve açıklamalarını sizin için derledik. 

Aklınız Şaşacak! 9 Ünlü Sanat Eserinin İçine Gizlenmiş Büyüleyici Gizemler

Ünlü sanat eserlerine bu haberden sonra başka bir gözle bakacaksınız, aklınız şaşacak! Bu ünlü sanat eserlerinin içine gizlenmiş şeyleri daha önce görmediğinize eminim. 

Tırnaklarınız Sağlığınız Hakkında Sinyaller Verir

Tırnaklarınız sağlığınız hakkında size bazı sinyaller verir bunları görmezden gelmeyin.

Gökyüzüne Baktığımızda Ay Yerine Diğer Gezegenleri Görseydik Nasıl Olurdu ?

Gökyüzüne baktığımızda Ay yerine Güneş Sistemimizdeki diğer gezegenleri görseydik nasıl olurdu hiç düşündünüz mü?

Ayak Masajının Sağlığa 10 Faydasını Öğrendiğinizde Her Gün Ayak Masajı Yaptıracaksınız!

Ayak masajının sağlığa ne denli yararlı olduğunu çoğumuz biliyoruz. Peki düzenli ayak masajı yaptığınızda ne gibi faydalar ve değişiklikler görürsünüz? İşte masaj anlatımları ile beraber ayak masajının faydaları!

Gezegenimizin Nasıl Değiştiğini Gözler Önüne Seren Uydu Fotoğrafları

Uydudan çekilen fotoğraflarla daha net belli olan gezegenimizin değişimini görünce çok üzüleceksiniz.

Bilim İnsanlarının Nutkunun Tutulmasına Neden Olan 12 Enteresan Olay

Dünyanın farklı yerlerinde geçmişte gerçekleşen ve bilim insanlarının dahi anlam veremediği ve açıklayamadığı birbirinden esrarengiz ve sıra dışı olayı sizin için galerimizde derledik.

İnsanlık Konusunda Oldukça Düşündürücü Olan 12 Fotoğraf ve Hijayesi

Sizi, bize insanlığımızı yeniden hatırlatacak olan birbirinden etkileyici fotoğraflarla başbaşa bırakıyoruz.

Ciddi Bir Pareidolia Deneyimi Yaşayan Bu İnsanlar Tarafından Çekilmiş Bu Fotoğraflar Aklınızı Bulandıracak

Bu yazıda bahsedeceğimiz şeyi muhtemelen hepimiz hayatımızda en az bir kere deneyimlemişizdir. Mesela, sokağın köşesinde bir çöp torbası görürsünüz ama ilk gördüğünüzde bunun bir köpek olduğunu zannedersiniz. Öyle ki bu köpeğin cinsini bile söyleyebilecek haldesinizdir! 

Harika fotoğraflar çekmek için fikirler

Harika fotoğraf çekme teknikleri sayesinde güzel fotoğraf çekme konusunda daha da usta hale geleceksiniz!

Bu Fotoğraflarla, Dünyanın Zaman İçinde Nasıl Değiştiğine Şahitlik Edin!

Eğer yaşadığınız bölgenin bundan yıllar önce nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, size bir önerimiz var. re.photos isimli web sitesi, dünya üzerindeki birçok yerin eski ve yeni fotoğraflarını içeren veri tabanını hizmetinize sunuyor. Böylece istediğiniz bir yerin yıllar içindeki değişimini görebilir, kentleşme ve küresel ısınmanın etkilerine şahit olabilirsiniz. 

Çiçeklerin Yaydığı İnsan Gözünün Görmediği Işıklar

Craig Burrows, çiçekleri morötesi ışık altında açığa çıkardıkları ve çıplak gözle görülmeyen ışıklar eşliğinde fotoğraflıyor.

Su Şişelerini Arabanızda Bırakırken Bir Daha Düşünün

Bir çok araçta su şişeleri ve termoslarınızı koyabileceğiniz özel bölmeler bulunmasına rağmen çoğu kimse buraları kullanmıyor.

Hayat Boyu Kandırıldığımızı Kanıtlayan 7 Fotoğraf

Çoğumuzun kullandığı eşyaların içinde aslında neler olduğunu biliyor musun? Aslında bu eşyaların içinde hiçte sandığınız şeyler yok! 

Ünlü Şirket CEO'larının Şaşırtan Kartvizitleri

Sizi dünyaca ünlü şirketlerin CEO'larının birbirinden sıra dışı ve şaşırtıcı kartvizit örnekleri ile başbaşa bırakıyoruz.

Bu Yazıyı Okuduktan Sonra Avuçlarınızı Kontrol Etmek İsteyebilirsiniz Çünkü Avcunuzda ‘X’ Harfi Varsa Bu Size Geleceğinizle İlgili Birşeyler Söylüyor Olabilir

Bilim bile artık geleceği tahmin edebilmenin önemli bir şey olduğunu kabullenmiş durumda. Hepimiz avuç içine bakarak gelecek tahminleri yapma fikrine aşina olduğumuzu düşünürüz ama esasen enteresan olan ve daha az bilinen şey ise bu yapılan tahminlerin arkasında bilimsel birtakım verilerin olduğudur. 

Bu Muhteşem Fotoğrafların Hiç Fotoşoplanmamış Olduklarına İnanamayacaksınız

Yaşadığımız çağda internette gördüğümüz her resim ya değiştirilmiş ya da Fotoşoplanmış. Her fotoğrafı mükemmel görünür hale ya da tam istediğiniz gibi görünür bir şekle getirebilmeniz mümkün. Ama Fotoşoplanmamış haliyle mükemmel olan fotoğraflar da var.  Ve açıkçası bu fotoğraflar insanı hem tatmin ediyor hem de duygusal olarak yatıştırıyor. Siz de bizim gibi düşünüyorsanız bu listeye mutlaka göz atmalısınız. Seveceğinizi garanti ediyoruz!