FBI Onaylı Parmak İzi Karakter Analizi

İlk defa 1950'li yıllarda kullanılan parmak izine göre kişilik analizine sık sık başvurulur oldu. İşte parmak izine göre kişiliğiniz hakkında bilgi alabileceğiniz parmak izleri. Sizinki hangisi? 

1. Döngüsel Parmak İzleri

1. Döngüsel Parmak İzleri

Avuç içi karakter analiz uzmanına göre böyle parmak izleri “muhtemel konsantrasyon eksikliğine bağlı zihinsel ve duygusal esnekliği” belirtisi.
Parmak izin bu şekildeyse; açık yüreği olan, sessiz, sakin, başka insanlara karşı yardımcı olmaktan zevk alan ve arkadaş canlısı bir karaktere sahipsiniz. Bunun yanı sıra, hayal gücünüz oldukça kuvvetli!


2. Dairesel Parmak İzleri

2. Dairesel Parmak İzleri

Bu parmak iziniz varsa, dominant bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Böyle insanlar dışarıdan soğuk görünürler ama karakter olarak özgürlüklerine düşkündürler. Kendi düşünceleri konusunda çok inatçı olabilirler. Bunun yanı sıra çok beceriklidirler, başarıya ulaşmak onlar için şaşırtıcı değildir.


3. Eğrisel Parmak İzleri

3. Eğrisel Parmak İzleri

Böyle bir parmak iziniz varsa, cesur ve güvenilir insanlardansınız. Kimi zaman dramatik davranabilirler ve bu onları inatçı yapabilir. Ama sıkı arkadaşlarına karşı oldukça sadıktırlar. Genelde güzel sanatların bir dalıyla ilgilenirler. Kendilerine olan özgüvenleri çok yüksektir.