Dünyanın En Pahalı Kristal Muslukları

Lüks yaşantının günümüzde ulaştığı yer gerçekten de kimi zaman hayret verici bir noktada olabiliyor. En modern evlerin, milyon dolarlık konakların sağladığı imkanları medyada sıklıkla görüyoruz. Yatak odalarından salonlarına, mutfaklarından lavabolarına kadar her köşesi ayrı bir ihtişama sahip evlerin maliyetleri de oldukça fazla. Lavabolarında kristal ürünlerin yer alması sanırım durumu özetler niteliktedir.

THG Paris Broadway ve Cristillia Diamant Koleksiyonu

THG Paris Broadway ve Cristillia Diamant Koleksiyonu

İşlevsel ve bütçe bilinçli dekoratör THG Paris bir kez daha kendi geleneksel serisini sunuyor. Broadway başlıklarıyla mükemmel art deco tarzında oluşturulan tasarımlar, modern banyolar için harika eklemeler olabilir. Broadway musluk 1.592 dolar fiyat etiketiyle başlar, Cristillia Diamant musluk ise ortalama 3.339 dolar fiyatıyla karşımıza çıkıyor. 1.709 dolardan başlayan art deco musluk lüksü seven ve maliyetine dikkat eden müşteriler için oldukça uygundur. Minimalist tarzı ve uzman işçiliği ile THG Paris dünya genelinde lüks musluk ve banyo ürünlerinin bir numaralı üreticisi olduğunu bu ürünle de kanıtlıyor.


THG Paris Bernardaud Koleksiyonu

THG Paris Bernardaud Koleksiyonu

THG Paris, lüks bir lavaboya sahip olmak isteyenlerin dilinden anlıyor gibi. Pahalı ürünlerinin yanında bu lükse sahip olmak isteyip fiyatı fazla bulanlar için Bernardaud’u tasarladı. Bernardaud Koleksiyonu platin ve altın olan klasik seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Ayrıca koleksiyon daha gelenekselden moderne doğru müşterilerinin tarzını yansıtan musluk seçim taleplerine de cevap verir.
Müşteriler tasarıma bağlı olarak, platin yeşil ve beyaz porselen musluğa 2.957 dolardan başlayan fiyatlarla sahip olabilir. Tabi burada zevkinize göre zengin ama fiyatı fazla olan Markiz tasarımı seçebilirsiniz. Markiz 4.896 dolar fiyatı ile kralların saraylarına ait bir musluktur. Altın kulplu siyah porselen musluk, kalite ve uygun fiyatla mükemmel bir uyum içerir.


THG Paris Daum Koleksiyonu

THG Paris Daum Koleksiyonu

Cam ürünler kişisel zevkinize daha yakın ise THG-Paris Daum Koleksiyonu, usta camcı Daum tarafından tasarlanmış bir koleksiyondur. Bu kristal koleksiyon büyük sanat mükemmelliği ile kişileştirilmiştir. THG-Paris Daum Koleksiyonu; Flore, Vegetal, Jade, Dragon, Paradise ve Ginkgo Adaları dahil olmak üzere 6 lüks tasarımdan oluşur.
Tekliği korumak için titizlikle çalışan şirketin kristal musluklarının hiçbiri birbiriyle aynı değildir. Yani, THG-Paris Daum Koleksiyonu’ndan bir parçaya sahip olama, bir tür sanat koleksiyonuna sahip olmak anlamına gelir. Fiyatlar ise tasarımına bağlı olarak 5.972-18.548 dolar arasında değişmektedir. Ancak en değerli parça olan Ejderha tasarımı 16.868 dolar ile başlayan fiyatlarla karşımıza çıkıyor.


THG Paris Colection O by Studio Putman

THG Paris Colection O by Studio Putman

Mükemmellikten ödün vermeyen THG Paris, 2013 yılında tasarladığı Collection O by Studio Putman’da oldukça başarılıydı. THG-Paris ve gümüş tasarımcısı Christofle arasındaki birlik ile yapılan O Studio Putman koleksiyonu, şık minimalist yaklaşım ile banyo modernliğini birleştiriyor. Ayrıca lüks ürün, banyo tasarımlarında bir çizgi yaratarak en modern seçici tarzı keşfetmiştir. Petale de Cristal, en iyi THG Paris kalitesinde olan Stüdyo Putman’a göre daha az zengin, ama aynı derecede saygı duyulur bir koleksiyondur.


THG Paris&Baccarat – Petale de Cristal Koleksiyonu

THG Paris&Baccarat – Petale de Cristal Koleksiyonu

THG Paris, lüks banyo ve musluk tasarımında dünya lideri olma yolunda tekrar emin adımlarla ilerlemektedir. Son moda kristal muslukların liderleri THG Paris ve Baccarat, prestijli tasarım Petale de Cristal koleksiyonunu tasarlamak için Pierre-Yves Rochon ile birlikte takım olarak çalıştı. Petale de Cristal koleksiyonu ile THG-Paris, yaşam için eşsiz zarafet sunan lüks banyoları müşterilerin beğenisine sunuyor. Baccarat, kristallerinin kusursuz kalitesini vurgulamak için ilham kaynağı olarak lotus çiçeği kullanılmaktadır.
Petale de Cristal ise tüketicilerin karşısına mevcut olan bir dizi renk seçeneği ile çıkmakta. Bu 2 dev şirketin tasarladığı musluk 21.000 dolar başlangıç fiyatı ile gerçekten göz alıcı bir görselliğe sahi. Sanat eserinden farkı olmayan musluklar, banyonuzu saraylara layık bir görselliğe kavuşturacak.


Herhangi bir mekanın hakkında kalitesiyle ilgili yorum yapmak için sanırım sadece lavabosunu görmeniz yeterli olacaktır. Fransa’nın bu dev markası dünya standartlarının üstünde ürettiği ürünlerle dikkat çekiyor.